System ELFA

Produkty tej marki stanowią alternatywę dla standardowego wyposażenia szafy czy garderoby, jak również zabudowy łazienki, kącika biurowego, spiżarni lub garażu. Cały system ELFA składa się z kilkudziesięciu elementów wykonanych ze stali lakierowanej proszkowo na kolor biały lub platinum. Podstawę stanowią elementy konstrukcyjne - szyny i wsporniki, zaś wyposażenie to półki ażurowe lub półki z forniru, kosze siatkowe, wieszaki na spodnie, wieszaki na krawaty, drążki na buty i inne akcesoria. W systemie Elfa Decor w konstrukcję stalową wkomponowano elementy drewna, co nadaje zabudowie niepowtarzalny charakter. Systemy i garderoby ELFA to idealne rozwiązanie szczególnie dla małych, ciasnych pomieszczeń. Daje możliwość wprowadzania zmian w układzie wnętrza bez konieczności przerabiania elementów, a jedynie poprzez ich przemieszczanie.

Niezwykłe rozwiązania z zakresu systemów przechowywania, jakie oferowane są przez firmę Elfa, pozwalają na stworzenie idealnie funkcjonalnej przestrzeni, w której króluje ład i porządek, a wszystko ma swoje określone miejsce. W sklepie z produktami systemu Elfa znajdują się rozwiązania dla każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia.

Zapraszamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO (kliknij) z produktami Elfa.

Drzwi przesuwane w systemie Elfa, w całości wykonywane są w Szwecji. Wysokiej jakości mechanizm jezdny, oryginalne wypełnienia, oświetlenie LED, ciche domknięcie.

Zamówienia przyjmujemy mailem stol-art@stol-art.waw.pl lub przez nasz sklep internetowy. Czas realizacji około 6-10 dni roboczych.

Projekt - wykonujemy komputerową wizualizację zabudowy wraz z wyceną za opłatą 85 zł (szafa, garderoba ELFA, spiżarnia, pralnia) lub 100 zł (garaż).

Służymy pomocą w rozplanowaniu i doborze odpowiednich elementów systemu. Możliwa jest także pełna usługa z montażem  (pomiar+projekt+transport+montaż) na terenie Warszawy i okolic - dodatkowo płatna. 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami: BROSZURA INSPIRACJI (kliknij).

Formularz
Sklep