Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne ELFA w całości wykonywane są w Szwecji. Wysokiej jakości mechanizmy jezdne, oryginalne wypełnienia, zintegrowane oświetlenie typu LED, ciche domknięcie – to cechy, które niewątpliwie wyróżniają system drzwi przesuwanych Elfa.

Drzwi profilowe

Oferujemy eleganckie profile stworzone z myślą o wygodnym użytkowaniu. Typy profili: Artic, Vista, Estetic. Modele te dostępne są w aż 5 kolorach, aby zapewnić optymalne dopasowanie do różnych wariantów kolorystycznych wnętrz. Szeroki wybór dostępnych wzorów sprawia, że nasze produkty sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu – zarówno w domach mieszkalnych, jak i siedzibach firm dbających o dodatki i ekskluzywny wygląd.

Wyróżniają się one niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także niezwykłym, eleganckim wyglądem.

Oferowane przez nasze firmę drzwi przesuwne posiadają specjalne mechanizmy automatyczne, co gwarantuje ciche i łagodne zamykanie. Wszystkie ruchome części proponowanych konstrukcji i systemów objęte są 10-letnią gwarancją.

Każdy klient jest dla nas równie ważny, dlatego nasza misją jest przygotowanie produktu całkowicie odpowiadającego konkretnym oczekiwaniom. W związku z tym przygotowaliśmy kilka różnych wypełnień naszych konstrukcji. Najczęściej wybierane są:

  • melamina naturalna, jednobarwna, drewnopodobna
  • fornir dwustronny
  • szkło standard
  • szkło naturalne
  • lustro bezbarwne i przyciemniane

Poniżej przedstawiamy listę profili, które wykorzystujemy przy produkcji naszych drzwi przesuwnych. Różnią się one między innymi techniką wykonania, materiałami, z których są wykonane, a także subtelnym, eleganckim wyglądem.
Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i wybór konstrukcji, która najlepiej będzie spełniać Twoje oczekiwania.

 

VISTA - minimalistyczny, wąski profil - nadaje blask naszym wypełnieniom

Dostępny w kolorach: BIAŁY i SREBRNY MAT.

Możliwa szerokość drzwi: 400 - 1222 mm

Możliwa wysokość drzwi: 400 - 2700 mm

 

ARTIC - profil surowy, z odrobiną skandynawskiej lekkości.

Dostępny w kolorach: BIAŁY, SREBRNY MAT, BRĄZOWY, CZARNY PIASKOWANY.

Możliwa szerokość drzwi: 400 - 1600 mm

Możliwa wysokość drzwi: 400 - 3300 mm

 

ESTETIC - ekskluzywny, solidny profil, przyjemny w użytkowaniu

Dostępny w kolorach: BIAŁY, SREBRNY MAT, BRĄZOWY, CZARNY PIASKOWANY (strukturalny matowy), SZARY PIASKOWANY (strukturalny matowy).

Możliwa szerokość drzwi: 400 - 1600 mm

Możliwa wysokość drzwi: 400 - 3300 mm

 

Drzwi bezramowe

Na naszą nową kolekcję bezramowych drzwi przesuwnych składają się gładkie i dyskretne profile wewnętrzne nadające miękkości i stylowego ukojenia,a zatem dostarczają prawdziwej przyjemności mieszkania, wprowadzają koloryt spokojnej elegancji do każdego pomieszczenia.

Drzwi Linear wykonywane są całkowicie pod wymiar i dostępne także z rozwiązaniami o charakterze indywidualnym, jak zintegrowane oświetlenie typu LED i miękkie zamykanie. Do wyboru jest osiem inspirujących propozycji stylistycznych. Z takim samym wyglądem po obydwu stronach, nie musisz ograniczać się do garderoby - możesz wykorzystać je w charakterze atrakcyjnego rozdzielenia pomieszczenia lub ścianki działowej.

seria LINEAR - czystość i bezramowa forma - z unikalnym wzornictwem autorstwa Hanny Werning

Drzwi przesuwne profilowe w przepięknych białych wzorach od uznanej skandynawskiej projektantki Hanny Werning; zaprojektowane, by pasować do Twojego wnętrza. Seria Linear realizowana jest z wykorzystaniem płyty pełnej MDF o wysokiej trwałości i łatwej do mycia. W przeciwieństwie do wielu ofert na rynku na drzwi z MDF – seria ta wykonywana jest całkowicie pod konkretny wymiar. Serdeczne ciepło o walorach Skandynawskiej estetyki - jakość, która zapewnia ponadczasowy urok.

Dostępny w kolorach wypełnienia: BIAŁY

Możliwa szerokość drzwi: 600 - 1000 mm

Możliwa wysokość drzwi: 1800 - 2700 mm

Opis: Cienka taśma aluminiowa w kolorze białym na krawędzi drzwi przesuwnych. Dwa chowane uchwyty w kolorze białe aluminium na przedniej stronie. Jeśli drzwi mają być działowe, uchwyty są po ich obu stronach. Standardowo wszystkie konstrukcje mają jako lewą, tylną stronę wypełnienie „Prosty 99001”. Na życzenie klienta wzorzyste wypełnienie może być stosowane z obu stron.

 

Formularz
Sklep